.

.

Студио Wynwood Printed Abstrict Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Abstrict Canvas Art Print

DEN 574.40

Количината на стоката
Това е достапна

Апстрактна авенија Авенија Апстрактна wallидна уметност платно ги отпечати формите на кралската позадина “ - сина, златна кралска позадина, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Геометриски дизајн со тема на форми за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата