.

.

Garanimals Baby Boy & Toddler Boy Twill Shorts Multipack, 3-пакет, 12M-5T

Garanimals Baby Boy & Toddler Boy Twill Shorts Multipack, 3-пакет, 12M-5T

DEN 319.52

Количината на стоката
Това е достапна

Солидните шорцеви во боја се задолжителни за гардеробата на вашето мало момче. Гаранималс Твил шорцеви 3-пакувања вклучуваат 3 пара меки ткаени шорцеви со затегнување на половината со влечење и џебови од секоја страна за лесно облекување и удобност. 3-парчиња сет вклучува : три цврсти ткаени шорцеви. Се продава исклучиво на и. Цврсто ткаени кратки : 100% памук/ ексклузивно за декорација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата