.

.

Chaps Adventive Adventuret Adventive Adventive Adventure up up кошула со големина xs-3x

Chaps Adventive Adventuret Adventive Adventive Adventure up up кошула со големина xs-3x

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Копчиња за кратки ракави со чапс за кратки ракави за време на кошулата со најпродавана кошула! '-Одржливи рециклирани полиестерски ткаенини. '-classic копче надолу во стилот на јака. '- Мешавината од памук/поли е лесна грижа- изгледате јасно и чисто во текот на целиот ден. '- лев џеб на градите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата