.

.

Лесна улична цел лизгање

Лесна улична цел лизгање

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи на горниот дел што го прават посебен. Има стрии што ви дава простор да се движите, перничен внатрешен ѓон и текстурирана надворешна плоча за одлична акција за зафаќање. 1,5 инчи потпетица. Тркалезна пети. Лизгање на затворање. Консулирање на удобни бранови. Истегнете за вклопување и удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата