.

.

Без граници на плус фланел со големина на јуниори со качулка

Без граници на плус фланел со големина на јуниори со качулка

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте го Шакот .. Дел кошула, дел јакна и целосно чудесно, ова е ИТ парче од сезоната. Ниту една граница на фланелот за граници не располага со аспиратор за обложување на Sherpa и е крајниот додаток на вашиот лежерен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Опуштено. Дефект : В-врат со прицврстен аспиратор со влечење. Затворање : Предно на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Џебови : Ништо. Карактеристики : карирани Предниот и цврст грб; faux sherpa наредена аспиратор. Јуниори плус големина карирана фланелна лента од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата