.

.

Колекцијата за колекција „Ступел дома“, кучиња со фенси наредени капи на платно wallидна уметност

Колекцијата за колекција „Ступел дома“, кучиња со фенси наредени капи на платно wallидна уметност

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Коко де Париз.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата