.

.

Под Оклоп Женски Топлински Хеланки

Под Оклоп Женски Топлински Хеланки

DEN 163.52

Количината на стоката
Това е достапна

Удрете во теретана или врвка за следното трчање облечени Во Хеланки Под Топлинска Опрема На Оклоп За Жени. Дизајнирани со ткаенина што ја отстранува влагата и против мирис, овие хеланки за вежбање прават совршен додаток на вашата активна гардероба со силуета со висок пораст и џеб за страничен пад за дополнителна погодност. Материјал : 87% Полиестер/13% Еластан. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина S. Fit : Опремен. Пораст И Инсем : висок пораст; 29" инсем. Затворање : стил На повлекување со еластичен струк за дополнителна удобност. Џебови : Страничен пад-во џеб. Карактеристики : фитил За Влага што помага да се одржува ладно и суво; анти-мирис. Женски Топлина Високи Хеланки Од Под Оклоп. е посветена на нудење квалитетни производи со исклучителна вредност. За да ја исполни таа цел, овој производ не е купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер од трета страна, придружен со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни со купувањето од која било причина, погледнете Ја Стандардната Политика За Враќање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата