.

.

Севкупно машко камо -биб, бесконечност

Севкупно машко камо -биб, бесконечност

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Машката мовска даб-камо биб во целина е одлично за целогодишна употреба. Оваа целокупна биб доаѓа со неколку џебови за дополнително складирање и карактеристики за прилагодливи ленти за универзално вклопување, како и удобност. Машки моси, дабово камо, во целост, бесконечност : неиндунирани целокупни биб за целогодишна употреба. Направено од солиден праскавичка двојка во брендирано камо. Повеќе џебови за дополнително складирање. Прилагодливи ленти за да одговараат на сите големини. Содржина на ткаенина : 60 ​​% памук/40 проценти полиестер. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата