.

.

StarPlay 9 'пластично играјте слајд со карактеристика на вода

StarPlay 9 'пластично играјте слајд со карактеристика на вода

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој слајд 9 'е направен здрав и слободен. Со длабоки страни, широки чекори, цврста челична скала за стабилизација и позиционирање на слајдот. Овој слајд за игра е совршено безбеден за мали мали деца и големи деца. Направено за забава во затворен/отворен двор (затворен простор со повисок таван). Долготрајна забава за големи групи деца. Крајниот подарок особено за родендени и Божиќ! Во лето, едноставно вклучете го цревото и направете го забавен слајд! Играчка во текот на целата година за да ги задржи децата ангажирани и активни. Препорачано за возраст од 5 години и повеќе години. Длабоки странични страни, широки чекори со лесни за искачување и мазни метални прирачници кои се дизајнирани да бидат совршено безбедни за помладите деца. Се препорачува родителски надзор. Обложена со Заштитено со УВ, тој е отпорен на избледени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата