.

.

Лија Грифит Екстра фино крепска хартија

Лија Грифит Екстра фино крепска хартија

DEN 475.04

Количината на стоката
Това е достапна

Креп -хартија со висок квалитет е лесна со 130 проценти во истегнување и е совршена за создавање прекрасни занаети. Лија Грифит Екстра фино крепска хартија : Висококвалитетна, дополнителна фино крепска хартија од дизајнерот на DIY, Лија Грифит во палета на бои инспирирана од природата. Направено во Германија од страна на Варола и дизајнирано специјално за исклучително кремање на рацете. Оваа дополнителна фино крепска хартија е лесна со истегнување од 130 проценти, што го прави многу податлив и лесен за употреба. Истегнете, навивам, извртете ги и исечете ги овие прекрасни трудови за да направите зачудувачки занает. Една ролна по пакет (10,7 квадратни метри). Совршено за занаети со трендови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата