.

.

Чудо на нација девојки со кратки ракави со кратки ракави со големина 4- & плус

Чудо на нација девојки со кратки ракави со кратки ракави со големина 4- & плус

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Проверете ги овие нови неверојатни комплети на наметка од 2 парчиња од Wonder Nation! Постојат две наметки со кратки ракави вклучени во сетот : едната наметка има печатење на предниот дел на наметката, а другата наметка има координација низ целиот печатење. Комплетот вклучува ноќни кратки ракави. Наметка : вратот на екипажот, краток ракав, печатете на предниот дел. Направено од 100% полиестер. Машина за перење. Отпорен на пламен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата