.

.

Роторот на дискот на сопирачките компатибилен со Ford Explorer Front, Driver или Patherge Side 2002-2005

Роторот на дискот на сопирачките компатибилен со Ford Explorer Front, Driver или Patherge Side 2002-2005

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние сме динамична група на професионалци управувана од мисија да направиме несреќа со велосипедизам бесплатно. Развојот и комерцијализацијата на нашата технологија за сопирање на сопирачката беше инспирирана од дедото на нашиот основач, кој му го скрши вратот, откако ја надмина предната сопирачка во стоп за паника и прелистувајќи ги лентите. Surestop е систем на сопирање за велосипеди што спречува вообичаени несреќи со рачка со глава. Ние се здружуваме со велосипедски компании ширум светот за да го направиме сопирањето безбедно, паметно и едноставно. РОДЕР ЗА ДИСКИОТ ДИСК на сопирачката компатибилна со Ford Explorer Front, Driver или Pathergen Side 2002-2005 го заменува OE број : 1 L2 Z1125 AA. Број на размена на дел : 12065091.680021 R, 1 L2 Z1125 AA. Машински и завршени за мазна, трајна моќност. Внимателно изработено до правилен опсег за да се спречи Wobbling . Стилизиран финиш нуди мазна, реактивна контрола на сопирањето . одговара на Изберете : 2002-2005 Ford Explorer 2002-2005 Mercury Mountainer и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата