.

.

Панталони за луксузни пижами во Ханес

Панталони за луксузни пижами во Ханес

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупниот луксуз на панталоните за пижами на Ханес. Овие пантолони за спиење ве опкружуваат во мекост за целосна удобност цела ноќ. Луксузната ткаенина карактеристики додаде истегнување за флексибилно вклопување и е анти-статичко, анти-микробно и нуди и својства за влага. Лизгајте ги со омилената мета и сте подготвени за лепење. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : тенок. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Ултра-мека ткаенина е анти-статичка, анти-микробна и влага. Машки луксузни панталони од пижама од Ханес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата