.

.

Ekena Millwork 7 8 W 8 D 8 H Legacy Bracket

Ekena Millwork 7 8 W 8 D 8 H Legacy Bracket

DEN 1119.20

Количината на стоката
Това е достапна

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата. Првенствено користени во декоративни апликации Уретанските држачи можат да направат драматична разлика во кујните, бањите, влезовите, опкружувањето на каминот и многу повеќе. Овој материјал е исто така совршен за надворешни апликации. Нема да изгние или пука, и силно се држи против природните елементи. Доаѓа до вас фабрички подготвени и подготвени за вашата боја, фиксна завршница, дамка од гел, мермер и многу повеќе. Со овие корбели, вие сте ограничени само со вашата фантазија. Може да поддржува до 20 bs со соодветна инсталација. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрабат. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата