.

.

Плочка за обврзници небесно сребро внатре во. Метал изгледа мат порцеланска плочка

Плочка за обврзници небесно сребро внатре во. Метал изгледа мат порцеланска плочка

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Замислете да можете да го внесете сјајот на ноќното небо во вашиот простор. Со небесната колекција, тоа е скоро можно. Овие порцелански плочки за земање здив, со метал, ја опфаќаат мистичната природа на вездите. Од сјајната површина, опиплива текстура и мулти-тонален изглед, секој простор може да стане дел од космосот. Celestial е достапен во 4 бои, 2 деко опции и формат на мозаик. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Оваа плочка содржи 3 парчиња по случај, секој случај опфаќа 11,62 квадратни метри. Оваа плочка е одобрена за грб, кујнски подот, кујнски wallид, подот за бања, wallид за бања, wallид за туширање, подни на отворено, wallид на отворено, комерцијален под. Оваа плочка е одобрена за внатрешна и надворешна употреба и е отпорна на мраз.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата