.

.

Сина саќе Сликарство печатење на завиткано платно

Сина саќе Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 704.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Галерија завиткана во одржливо и невоосновно дрво. -Најно уметност платно печати од колективот на уметноста Мармонт Хил. -Професионално се протегаше рака. -Пококува сертификат за автентичност. -Пабјект : -АБСТАКТ. Пол : -нетрална. Стил : -образно. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Фракција уметност. Примарен уметнички материјал : -Канвас. -Size 18" H x 18" W x 1.5" D - Size : -Small 18"-24". Dimensions : Size 18" H x 18" W x 1.5" D - Overall Height - Од врвот до дното : -18 ". Големина 18 " H x 19 "W x 1.5 " d - целокупна ширина - од страна на страна : -18 ". Големина 18 " H x 18 "W x 1.5 "D - целокупна длабочина - предност на грб : -1.5 ". Големина 18 "H x 18 " W x 1,5 "D - Севкупна тежина на производот : -5 bs. Карактеристиките на Marm9816 пристигнуваат подготвени да висат. Галерија завиткана во одржливо и невоосновно дрво. Печатење на ликовно платно од колективниот уметнички колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Вклучува сертификат за автентичност на предмет : Апстракт. Пол : Неутрален. Стил : современ. Боја : повеќебојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Тип на производ : Графичка уметност. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (18 "H x 18" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (24" H x 24 "W x 1.5" D) : Мал 18 "-24". Големина (32 "H x 32" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (40" H x 40 "W x 1,5" D) : Голем 33 "-40". Големина (48 "H x 48" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 18 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 32 "H x 32" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 32". Севкупна ширина - од страна на страна : 32 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 40 "H x 40" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 40". Севкупна ширина - страна на страна : 40 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Големина 48 "H x 48" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 48". Севкупна ширина - од страна на страна : 48 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата