.

.

Данскин сега женски атлетски плетен чевли

Данскин сега женски атлетски плетен чевли

DEN 519.68

Количината на стоката
Това е достапна

Ажурирајте ја активната гардероба со атлетските чевли за женска меморија за пена за жени. Се одликува со дизајн на тркалезни пети и нуди поддршка додека сè уште изгледа стилски. Чевлите „Данскин“ сега имаат и горниот дел од мрежа што обезбедува подвижност и дишење. Овој чевел може да се носи за активен животен стил или секојдневна употреба. Спарете го со јога панталони за обичен изглед бидејќи овие чевли се задолжителни за модерна удобност. Чевлите за лизгање на мрежи се достапни во различни бои, овозможувајќи ви да одговарате на вашиот изглед непречено. Исто така, се одликува со вграден ентериер со подножје и мемориска пена што дава удобна поддршка. Оваа ставка е достапна во различни големини за да можете да го најдете идеалното вклопување. Горна мрежа за дишење. Меморија за чевли за пена. Мала тежина. Подготвено стапало. Лизгање - на стил. Човек - направен ѓон. Сега со кул технологија на бранови што обезбедува влага за нега на влага и контрола на мирис.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата