.

.

Madden Nycенски шарен врат џемпер врзан, големини XS-3XL

Madden Nycенски шарен врат џемпер врзан, големини XS-3XL

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

Постигнат без напор. Врвот на џемперот за вратоврски на вратот на Мадден Nyc, истакнат со светла и шарена дизајн, е симпатичен стил кој лесно оди со вашите потресени фармерки со широко нозе. Со прилагодлива вратоврска и предната клучева, овој флерт врв ве подготвува за следниот фестивал или кул излегување со викенд со вашите омилени луѓе. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : Вратен врат. Затворање : Затворање на вратоврска на задниот врат. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Хоризонтален дизајн на ленти; Преден пик-а-книги. Womenенски шарен врат џемпер врвот од Мадден Cујорк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата