.

.

Хартија и Плик А Коверти, 3 4, Црвено, По Пакет

Хартија и Плик А Коверти, 3 4, Црвено, По Пакет

DEN 166.08

Количината на стоката
Това е достапна

Џем Хартија И Плик Брит Нијанса Божиќна Црвена Рециклирана Пликови Со Покани А9 ќе ви помогнат да ја направите овогодинешната празнична сезона весела и светла! Овие пликови се со големина од 5,75 х 8,75 инчи и имаат светла и празнична црвена боја! Секој од нив е изработен од мазна, висококвалитетна, 30% рециклирана хартија од 24 килограми. Во овој пакет има вкупно 50 пликови. За да ги чувате испратените предмети безбедни додека патуваат, секој од нив има директно размавта и сигурно затворање на непцата. Ако организирате Божиќна забава за пријатели, роднини или соработници, користете ги овие пликови за да ги испратите поканите. Тие се исто така фантастичен избор за испраќање на Овогодинешните Честитки За Божиќ! Големина : 5,75 во х 8,75 Во Боја : Брит Нијанса Божиќна Црвена Рециклирана Количина : 50/Пакување Џем Хартија И Плик А9 Коверти. Боја : Црвена. Количина : 50 Пакет. Големина : 5,75 х 8,75 инчи. Овие пликови се совршени за употреба за испраќање покани, честитки, РСВП, благодарници, подароци за родендени, дипломи, празници и многу повеќе!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата