.

.

Ноќен стап НСП-4604Б Двојна Светлина Фарови, Црна

Ноќен стап НСП-4604Б Двојна Светлина Фарови, Црна

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Bayco NSP4604 B - Двојна СВЕТЛИНА ПРЕДВОДЕНА Од Фаровите-Не - Полнење-Црно Рефлектор / Рефлектор / Двојна светлина. Рефлектор Зрак За Осветлување На Далечина. Нефокусиран Рефлектор Со Широк Зрак За Осветлување Одблиску. Двојна Светлина (Рефлектор И Рефлектор Во Исто Време) За Максимална Разноврсност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата