.

.

Вогеле Жени Макси Фустани Сарафан Без Ракави В Врат Долг Фустан Празник Кафтан Скај Блу

Вогеле Жени Макси Фустани Сарафан Без Ракави В Врат Долг Фустан Празник Кафтан Скај Блу

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена,Дами Дама,Женски Стил : Бохо Фустан,Плус Големина Фустани,Боемски Фустан,Плажа Сарафан Шема Тип : Шарени Карактеристики : Печатени Елек Летна Плажа Фустан Деколте : V Должина На Вратот Ракав : Без Ракави,Ремен,Шпагети Ремен Одговара : Лабава Големина : С,М,Л,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XLColor : Кахаки,розова,Црвена Вино,Виолетова,Сива,Светло Сина,Небесно Синоматеријал : Полиестерски Памук Прилика : Лето, Секојдневно Носење, Одмор, На Отворено, Секојдневно, Работа. Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан Со Пруги. Длабоко V Вратот И Замав Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан За Боја На Вратоврска Со Кратки Ракави, Фустан, Удобен Сарафан На Плажа На Половината, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Материјал-95%Полиестер 5%Памук . Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Макси Фустан Со Прерамки, Долг Фустан Без Ракави, Фустан Со Бохо Пруги, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Макси Фустан со Пруги Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата