.

.

Уметност Алхемија-Искри-Самовила В

Уметност Алхемија-Искри-Самовила В

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Уникатна, Прекрасна паста со разлика : ви нуди два прекрасни ефекти во еден производ. Античкиот Брилијантен Восок има посебна непроѕирна, но постојана завршница. Тоа ќе ви даде дарежлива боја и сјајни резултати на темни површини и антички гроздобер ефект со допир на блескавост на полесни позадини. Уметност Алхемија-Искри-Самовила В.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата