.

.

Злато и темно сини апстрактни бранови I сликање на платно уметничко печатење

Злато и темно сини апстрактни бранови I сликање на платно уметничко печатење

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа сина модерна и современа wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата