.

.

Wotryit Гаќи За Жени Гаќи Чипка Гаќи Долна Облека Гаќи Бикини Цврсти Женски Гаќички Никерс Памучни Гаќички За Жени Долна Облека Жени БК М

Wotryit Гаќи За Жени Гаќи Чипка Гаќи Долна Облека Гаќи Бикини Цврсти Женски Гаќички Никерс Памучни Гаќички За Жени Долна Облека

DEN 223.20

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Wotryit) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Сезона : Сите. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Одговара : одговара точно на големината. Материјал : 95% Памук, 5% Спандекс. Должина На Облека : Нормално. Тип На Шема : Крпеница. Стил : Мода. Содржина На Пакетот : . 5 Х Гаќи Табела Со Големина : . Големина : XS Половината : 56-66cm/22.05-25.98" Должина : 19cm/7.48"Големина : S Половината : 62-72cm/24.41-28.35" Должина : 20cm/7.87"Големина : M Половината : 68-78cm/26.77-30.71" Должина : 21cm/8.27"Големина : L Половината : 74-84см/29.13-33.07" должина : 22см/8.66"големина : xl половината : 80-90см/31.50-35.43" должина : 23см/9.06"големина : xxl половината : 86-96см/33.86-37.80" должина : 24см/9.45" 9 95% Памук. Памучна Долна Облека, Без Пилинг, Без Штипкање, Без Врзување,Не Премногу Тесна, Но Не Лабава, го намалува Изгледот На Врвот.памукот Има Добра Пропустливост што Ве Одржува Да се Чувствувате Удобно. Овенот Е Многу Нежен За Кожата, А Појасот Е Исто Така Удобен И Не Е Премногу Стегнат. ❥Се Претпочита Миење Раце Со Ниска Температура Со Исти Бои. Кога Машинско Перење, Препорачајте Нежен Режим На Перење. ❥Мазно Чувство, Пропустливост На Воздухот. Изработен Е Со Мек Материјал За Удобност И Самодоверба. 95% Памучни Гаќи Што Се Чувствува Апсолутно . Користи Долна Облека Со Низок Струк И Убаво Растеглива. Широк Еластичен Појас, Без Тркалање Или Гроздобер, Но Совршено Груб,Ве одржува Удобно Да Ги Носите Цел Ден и ноќ. гаќички за жени,женски гаќички,женски гаќички,памучни гаќички за жени,женски гаќички,гаќички со плус големина,хипстерски гаќички за жени,гаќички од тантела за жени,долна облека за жени,женска долна облека,беспрекорна долна облека за жени, долна облека со висок струк за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата