.

.

Регентност Во Табелата За Преклопување Меламин, Црна Махагони

Регентност Во Табелата За Преклопување Меламин, Црна Махагони

DEN 959.84

Количината на стоката
Това е достапна

Претворете ја секоја маса во маса за преклопување со Нозе За Преклопување На Ки! Ки преклопен пост нозете доаѓаат четири до сет и можат да пропаднат додека се прикачени на маса. Едноставно извртувајте ја ногата за да ја отклучите, преклопите и извртувате во спротивна насока за да се заклучите назад на своето место. Оваа тркалезна маса од 30 инчи се собира брзо со само неколку завртки. Табелата е конструирана од термички споена меламинска ламинатна маса со дебелина од 1 инчи и завршена со црна лента за рабови од Т-Мувла. Оваа маса Од Махагони е двострана и завршена во Мока Орев од другата страна. Едноставно изберете ја страната што ви се допаѓа и инсталирајте ја основата од друга страна. Вклучени се завртки за дрво за самопреслушување и образец за поставување. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, овој сет на пост нозе доаѓа во класична црна боја за да одговара на секој декор. Нозете се изработени од тубуларен челик со израмнувачки лизгалки на дното на секоја нога. ЗАШТЕДА на ПРОСТОР - сите четири нозе целосно се уриваат и масата може да се чува рамно кога не се користи, заштедувајќи простор за складирање. ПРИЛАГОДУВАЊЕ СО ЕДНА РАКА-едноставен пресврт на секоја нога ја отклучува и овозможува целосно да се сруши со едната рака. Заклучете се на место со уште еден пресврт во спротивна насока. ИЗДРЖЛИВА РАБОТНА ПОВРШИНА-Масата е конструирана од термички споен меламин ламинат со дебелина од 1 инчи, завршен со црна лента на работ на Т-Мувла.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата