.

.

Караоке Деца Различни

Караоке Деца Различни

DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна

Децата ќе сакаат да се придружат и да пеат на сите нивни омилени детски рими и песни. 20 врвни мелодии и целосни текстови на екранот, за употреба со вашата караоке машина. 20 песни, вклучувајќи : - Стариот Мекдоналд Имаше Фарма-Тркалата На Автобусот - Трепери Трепери Мала Ѕвезда. Караоке Деца / Разни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата