.

.

SW6-4W: Gosund Начин Прекинувач, Вклучување-Исклучување Во-Ѕид, Еден Пол Паметен Прекинувач работи со глас Со Алекса Или Google Асистент

SW6-4W: Gosund Начин Прекинувач, Вклучување-Исклучување Во-Ѕид, Еден Пол Паметен Прекинувач работи со глас Со Алекса Или Google

DEN 1039.20

Количината на стоката
Това е достапна

Gosund 3 Начин Прекинувач, Вклучување-Исклучување Во-Ѕид, Еден Пол Паметен Прекинувач работи со глас Со Alexa Или Google Асистент, со далечински управувач со телефон стан, Или рачно, Бела 3 Начин Прекинувач За Светло, 15a, 4 пакет Паметен Прекинувач, Паметна Контрола : 3 начин прекинувач работи Со Алекса И Google Асистент за гласовна контрола. Можете исто така да го контролирате овој прекинувач за светло со далечински управувач преку апликацијата телефон или рачно на прекинувачот за светло. Функција на тајмер : Вклучете/исклучете го паметното вклучување / исклучување автоматски со поставување распоред во апликацијата. Користете ја функцијата тајмер на паметниот прекинувач за да заштедите време и енергија. Поврзете се со други паметни прекинувачи Beantech и други уреди за да создадете група и да го контролирате осветлувањето на целата просторија. Лесен За Инсталирање И Употреба : овој паметен прекинувач за светло лесно се поврзува преку Wi Fi( 2,4 GHz), не е потребен центар или претплата. Инсталација со еден Столб, потоа уреди за далечинско управување од каде било во секое време. Заштеда на енергија : Користете ја функцијата тајмер на прекинувачот за светло за автоматско вклучување или исклучување според вашиот распоред. Контролирајте го вашето осветлување за да заштедите на трошоците за енергија. Почетна Широка Апликација : паметниот прекинувач за светло може да се користи во која било стандардна апликација за прекинувач за светло со еден пол во вашиот дом. Овој прекинувач со 3 начини Е 15А за да се справи со поголема моќност од типичните прекинувачи за светло.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата