.

.

4 јули Бебе Девојче Облека Денот На Независноста Блузи Панталони Лента За Глава Облека

4 јули Бебе Девојче Облека Денот На Независноста Блузи Панталони Лента За Глава Облека

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Памучна Боја : Бела Големина : 70 80 90 100 пакет вклучени : 1x Врвови +1x Шорцеви +1x Лента за Глава plz : Ако вашето дете е , препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ве молиме, љубезно погледнете ја вистинската висина и табелата со големини на вашите деца пред да купите/наддавате. Фала. 4 јули Бебе Девојче Облека Денот На Независноста Блузи Панталони Лента За Глава Облека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата