.

.

Алера Плус Гостопримство База Кабинет, Две Вратата Фиока, 40, Сива Гранит Маглина

Алера Плус Гостопримство База Кабинет, Две Вратата Фиока, 40, Сива Гранит Маглина

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Основниот кабинет со комерцијален квалитет е идеален за канцелариски кујни, соби за одмор, кафулиња или каде било каде што ви треба дополнително складирање. Непорозен, 3/4 " дебелиот термофузиран меламин ламинат кабинет е лесен за чистење и отпорен на оштетување; ентериери и екстериери во боја. Цврста конструирана конструкција на иглички за шпилка и прилагодливи израмнувачи се комбинираат за да ја зголемат стабилноста. Скриен систем на шарки во евро стил; вратите се отвораат 120° за лесен пристап. Продолжена должина, тенка врата/фиока повлекува испорача стил и удобност. Предност ламинатна плоча со рабови отпорни на удари. Може да се комбинира со кабинети закачени на ѕид за да се создадат дополнителни средини, вклучувајќи кафе бар и складирање за забава. Непорозен, 3/4" дебел термофузиран меламин ламинат кабинет е лесен за чистење и отпорен на оштетување. Боја-исти ентериери и екстериери. Цврстата структурирана конструкција на иглички за шпилка ја зголемува вертикалната и хоризонталната стабилност. Прилагодлив 120° сокриен систем на шарки во евро стил со додаток за завртки со висока јачина. Продолжена должина, тенка врата/фиока повлекува испорача стил и удобност. Прилагодливите израмнувачи помагаат да се компензираат нерамните подови. Предност ламинатна плоча со рабови отпорни на удари. Прилагодлива полица поддржува до 100 килограми. со јазичиња за заклучување против врвот. Целосна четиристрана конструкција на фиоки со отстранлив преден и ламиниран дното на фиоката. Број на модел : AAPBR102 GY.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата