.

.

Акихол Женски Блузи Обични Зимски Жени Обичен Дуксер Со Врат На Екипажот Со Долги Ракави Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Горна

Акихол Женски Блузи Обични Зимски Жени Обичен Дуксер Со Врат На Екипажот Со Долги Ракави Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дами Блузи Копче Печатење Клуб Редовни Блузи Кошула Маици Блузи За Жени Карактеристика : Оваа Женска Блуза Ги Има Следниве Карактеристики-Долг Ракав,Копче,Печатење,Пуловер,Квадратна Јака,Лабава,Удобна,Со Моден и Секојдневен Стилматеријал : Полиестер, Мек Материјал, Чувствувајте Се Удобно, Лесно, Дише Ладно, Не Лепливо.Сезона : Пролет/Fall/Зимаприменлива Сцена : Дневно, Клуб, Спорт,Забава, Одмор Пол : Девојки Материјал : женска секојдневна кошула со долги ракави е мека и удобна. Чувствувајте дишење, лесен, пријателски за кожата, удобен за носење цел ден. Карактеристики : женскиот пуловер со еднобојни дуксери се одликува со долги ракави, вратот на екипажот, преголеми, цврсти бои, слаба кошула. Нашиот лесен женски цврст дуксер ве прави ласкави во оваа fall и зима. Женскиот моден дуксер е погоден за пролет, fall и зима. Можете да ги спарите овие женски кошули со долги ракави со вашето омилено здолниште, фармерки, хеланки, шорцеви,капри, чизми, слаби панталони. Повод : Овие преголеми дуксери на екипажот за жени се претпочитаат за дома, секојдневно, училиште, салон, работа, состанок, секојдневно, излети, канцеларија, за сите прилики, тоа е исто така одлична новина графички кошули, кошули за кантри музика, гроздобер букви кошули за печатење. Забелешка : оваа едноставна еднобојна кошула со долги ракави е многу мека и удобна. Рачно миење или препорачување со торба за перење за овој женски дуксер со долги ракави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата