.

.

Чувари На Галакси Вол. 8 Пластични Плочи

Чувари На Галакси Вол. 8 Пластични Плочи

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете ја вашата љубов кон Чуварите На Галаксијата На Марвел на трпезата со овие тематски пластични чинии! Вашите најголеми чувари на вентилаторот на галакси ќе ги сакаат овие забавни плочи со слики преполни со акција на нивните омилени космички авантуристи, Стар-Лорд, дракс разурнувачот и Ракетата! Со закосен раб, што ги прави совршени за пица, прибор и други закуски. Марвел Чувари На Галакси Вол.2 8-Инчни Пластични Плочи, 4 Пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата