.

.

Прашања за менталното здравје, родово неутрална маица

Прашања за менталното здравје, родово неутрална маица

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи точно на Големината Менталното здравје е важно, родово неутрална маица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата