.

.

Тејиоџио Машки И Големи Машки Опуштени Фит Мажи Обична Мода Цврсти Панталони Со Должина На Теле Со Директно Врзување Со Среден Пораст

Тејиоџио Машки И Големи Машки Опуштени Фит Мажи Обична Мода Цврсти Панталони Со Должина На Теле Со Директно Врзување Со Среден

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Мажи Обични Модни Цврсти Панталони Со Должина На Теле Со Директно Врзување Со Среден Пораст Карактеристики : 1. Машинско Перење, Затворање На Врвки. 2. Ткаенина : Памучни Мешавини. 3.Материјал : Висококвалитетна мека ткаенина пријателска за кожата, дише и апсорбира пот, ве одржува ладни и опуштени цело време, особено во жешкото лето. 4.Стил : Широкиот дизајн е многу удобен; лабавото вклопување, цврстата боја ,Растегливиот струк со врвка за влечење обезбедуваат максимална удобност на половината. 5.Повод : Костум за секојдневниот живот, секојдневен, дневна, работа, дома, јога, спиење, плажа, одлично за жешки летни денови.го прави удобен и без стрес за време на вашите активности. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет Пол : Мажи Повод : Обичен Материјал : Памучни Мешавини Должина На Панталони : Тип На Шема На Панталони До Теле : Цврста Дебелина : Стандардно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија ШТО добивате : 1 ПАРЧИЊА МАШКИ ПАНТАЛОНИ ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ- - - Понудени ВО различни издржливи материјали од 100% памучна дијалица до Рипстоп, овие панталони се изградени да траат додека се одржува дишењето и удобност. ОПУШТЕН ДИЗАЈН - - - Овие панталони седат на природниот струк со опуштено седиште и бут. Завршено со контуриран појас и опуштена фит нога, ќе ве одржува удобно цел ден. Опремен со повеќе џебови за максимален капацитет за складирање. Одлично за безбедно складирање на вашиот мобилен телефон, алатки, паричник и други personal предмети или гаџети. НАЈДОБАР ИЗБОР - - - пролет, лето ,umn и зимски сезони погодни, прави секојдневни модели, хип-хоп трендовски модели, работни патувања итн., повеќе панталони за избор, ве молиме внесете ја продавницата за купување. Одлично за трчање, вежбање, вежбање, танцување, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. КЛАСИЧНИ МУЛТИ-ПАНТАЛОНИ - - - овие класични панталони сигурно ќе бидат удобни и функционални за секојдневно носење. Идеален за работа и рекреација на отворено, може изграден за разноврсност со безвременска силуета и дополнително складирање. Празниците се веднаш зад аголот, затоа купете внимателен подарок за себе или за вашето семејство, пријатели или најблиски!. ИЗВЕСТУВАЊЕ - - - Ладно миење на рацете/машината одделно. Појасот не е вклучен, ве молиме купете одделно. Ве молиме погледнете ги нашите стандарди за големина и изберете ја вистинската големина (Не големина).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата