.

.

Универзален капак на силиконски запчаник капак на запчаникот рачен капак на рачката на менувачот на менувачот заштитен капак на рачката на менувачот

Универзален капак на силиконски запчаник капак на запчаникот рачен капак на рачката на менувачот на менувачот заштитен капак

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

1.Капакот на копчето за менување може лесно да се истроши поради постојано триење додека возите или бојата на оригиналниот капак на копчето за менување е мизерна. 2.Капаците на копчето за автоматско рачно менување на модниот автомобил е совршена замена за секој што бара посакуван!. 3.Капаците на копчето за автоматско рачно менување на модниот автомобил се изработени од мек силиконски материјал и дизајнирани со површина што не се лизга. 4.Истегнете го отворот навистина широко за да го надминете горниот удар и лесно ќе се лизне. 5.It лесно се инсталира на копчето за менување на автомобилот и е удобно за држење. Може да го заштити менувањето на менувачот на вашиот автомобил од оштетување, Гребнатини и Прашина Универзален капак на силиконски запчаник капак на менувачот рачка на менувачот заштитен капак (црвено).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата