.

.

Оксфорд Шоуфолио Ламинирани Џебни Папки Близнаци 25 Пкг-Црвена, Големина На Буква

Оксфорд Шоуфолио Ламинирани Џебни Папки Близнаци 25 Пкг-Црвена, Големина На Буква

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оксфорд(Тм) шоуфолио близнак џебната папка е разноврсна опција за складирање. Ламинираните капаци со висок сјај се издржливи и изгледаат одлично. Џебовите близнаци држат до 100 листови хартија со големина на букви (50 по џеб). Чувајте ги контактите при рака со држач за визит-картички со умирање одвнатре. доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Овој пакет содржи 25 букви Големина Оксфорд (ТМ) Show Folio ламинат близнак џеб папки. Увезени. Оксфорд Шоуфолио Ламинирани Џебни Папки Близнаци 25/Пкг-Црвена, Големина На Буква.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата