.

.

Пиксар Женски Моменти Ниски Исечени Чорапи

Пиксар Женски Моменти Ниски Исечени Чорапи

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ги вашите денови удобни и шарени со овој 10-Пакет Чорапи Со Низок Крој Пиксар! Одликувајќи се со забавни, омилени ликови, овие дизајни ќе додадат вистинска забава на вашата облека. Лесни и дише, овие чорапи се совршени за целодневно носење. • Материјал : 97% Полиестер/3% други влакна; 100% полиестерски ѓон • Нега : машина за перење • Земја На Потекло : Увезена • Вклучува : 10 пара чорапи со низок крој • Големина : Одговара на големината на чевлите 4-10, 5 • Карактеристики : знаци на пиксар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата