.

.

Sngxgn Womens Zip up Дуксери Наредени Јака Crewneck Обичен Пуловер Врвна Есенска Трендовска Облека Преголем Дуксер За Жени, Светло Сина, ГОЛЕМИНА XL

Sngxgn Womens Zip up Дуксери Наредени Јака Crewneck Обичен Пуловер Врвна Есенска Трендовска Облека Преголем Дуксер За Жени,

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Дуксер Пуловер Графички Букви Печати Секојдневен Спортски Активен Улична ОБЛЕКА 3Д Печатење Дуксери. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 264гр. големина На Пакетот : 25х20х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Потресена Топ Женска Табела : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 60cm/23.62"Големина : М Биста : 104cm/40.94" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 61cm/24.02"Големина : L Биста : 108см/42.52" рамо : 48см/18.90" ракав : 48см/18.90" должина : 62см/24.41"големина : xl биста : 112см/44.09" рамо : 49см/19.29" ракав : 49см/19.29" должина : 63см/24.80"големина : xxl биста : 116см/45.67" рамо : 50см/19.69" ракав : 50см/19.69" должина : 64см/25.20" големина : ве молиме погледнете Го Мерењето На Големината во описот на производот пред купувањето. Јуниорите Паѓаат Облека. Миење : Рачно Миење Со Ладна Вода. Немојте И Не Паѓајте Суво Топло. Исечете Го Горниот Долг Ракав. Со Шорцеви, Чизми, Фармерки Или Хеланки. Опремени Пуловер Џемпер Жени. Прилика : Погоден За Трчање, Играње Топка, Танцување, Возење Велосипед, Играње Топка, Пешачење, Пешачење, Вежбање, Дома, Секојдневно Носење, Патување, За Жени Со Дуксер Со Fall И Зима. Спендекс, Нејасен Материјал, Доволно Супер Топол И Мек, Дише, Пријатен, Удобен Дуксер Медицински Сестри Жени. Известување : 1. Големината на азија е помала од големината НА САД/ЕУ/ВЕЛИКА британија, ве молиме споредете и направете мерење пред купувањето 2. Поради различниот дисплеј и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата