.

.

Плашливи Очи Деца Шише Со Вода За Училиште Оз Попер Капа Издржливи Шишиња Од Нерѓосувачки Челик Со Слама

Плашливи Очи Деца Шише Со Вода За Училиште Оз Попер Капа Издржливи Шишиња Од Нерѓосувачки Челик Со Слама

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Шишето со вода е удобна и практична кригла со иновативен дизајн. Се одликува со поп-отворен капак за лесно пиење без да го одвртите капакот, само притиснете го капакот за да се отвори автоматски. Шишето е изработено од безбеден материјал со умерен капацитет и стилски и едноставен изглед. Може да се користи за канцелариски, студиски и активности на отворено. Едноставна операција, лесно да ја задоволите жедта. КАПАЦИТЕТ : шишето со вода има капацитет од 350мл, погодно за носење пијалок или вода со стандардна големина, погодно за детски излети, активности во паркот, секојдневно школување и така натаму. ДИЗАЈН НА ЕЛАСТИЧЕН КАПАК : шишето со вода доаѓа со дизајн со еластичен капак кој не обезбедува истекување при носење. На овој начин, можете да бидете сигурни дека ќе можете да ја ставите чашата за вода во вашиот ранец или чанта без да се грижите за истурање вода. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : Благодарение на неговата средна големина и лесниот дизајн, ова шише со вода е многу лесно за носење. Можете да го ставите во куферот, канцелариската торба или држачот за чаши на возилото за да ги исполните вашите потреби за пиење во секое време. ЕДНОКРАТНО : шишето со вода е изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик и може да се ротира и расклопи за лесно чистење, што го прави еколошка опција за намалување на употребата на пластични чаши за еднократна употреба. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА УПОТРЕБА : покрај тоа што се користи како шише со вода, овој поп-топ дизајн ви овозможува да го користите и како шолја за кафе или чај кога е потребно. Можете лесно да го отворите и затворите попер капакот за да го загреете пијалокот и да спречите влегување на надворешната прашина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата