.

.

Вогеле Дами Ромпер Долги Панталони Широки Комбинезони За Нозе Панталони За Плажа Лабава Костим За Играње Црна 2XL

Вогеле Дами Ромпер Долги Панталони Широки Комбинезони За Нозе Панталони За Плажа Лабава Костим За Играње Црна 2XL

DEN 199.52

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Палацо Костим За Играње, Долги Панталони, Без Ракави Широк Тип На Шема На Нозе : Пруги, Џебови Боја : Црвена, Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Памучно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Панталони Без ракави : Целосна Должина На Половината : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни Карактеристики : 1. Материјал : полиестерски памучни комбинезони со пруги, дише, меки и удобни.2. Дизајн : Секојдневен, еластичен струк, едно парче, пруги, врат на екипажот, без ракави, два џебови, истегнете долг комбинезон за палацо панталони.3. Натпревар : комбинезонот за жени е убаво да се совпадне со капа, маици, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба.4. Нега за перење : машина за перење.Рачно миење ладно одделно се препорачува.Закачете се да се исуши. Содржина на пакетот : 1 х Комбинезон (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Комбинезони За Нозе, Секојдневни Панталони За Палацо На Летна Плажа, Моден Широк Хаваи Долг Костим за Играње. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Комбинезон Со Лабави Пруги, Бохо Палацо Дневни Панталони, Широка Нога, Два Џебови, Без Ракави, Истегнување На Долги Панталони Ромпер За Комбинезони. Повод - Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот. Може да се Носи на Работа, Спорт, Клубови, Забави, Одмори, Плажи, Патувања и Други Прилики. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата