.

.

ДОЖД ВЕТЕРНИК ЏАМБО ВЕНТИЛАЦИЈА ЦРНА

ДОЖД ВЕТЕРНИК ЏАМБО ВЕНТИЛАЦИЈА ЦРНА

DEN 511.84

Количината на стоката
Това е достапна

ФРЛИ ДОЖД-ВЕТЕРНИК ЏАМБО ВЕНТИЛИРАН ЦРН 58" лак, вратило со 2 пресеци, автоматско отворање. 22 " кога ќе се затвори. Анти-ветер 100% најлон крошна дизајниран да се спротивстави на инверзија. Софтшок систем за отворање. Дрво 3 рачка за држење на прстите со кожен ремен. Челични вратило и ребра. Вклучува најлон / решетка случај со банџи кабел-заклучување затворање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата