.

.

Плутон Јужен Брег Темно Сина Маслинесто Зелена И Крем Рачно Изработена Луксузна Перница

Плутон Јужен Брег Темно Сина Маслинесто Зелена И Крем Рачно Изработена Луксузна Перница

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете елоквентност во секој формален амбиент со овој раскошен дизајн плутон јужен брег темно сина маслинесто зелена и крем рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од Памук и Полиестер. Перниците Се Рачно Изработени *Боја : Темно Сина Маслинесто Зелена И Крем *Двострана перница *Невидливо куќиште за патент за скроен изглед *Сите шевови се презаклучени и зашиени за професионална завршница *поставувањето На Моделот може малку да варира *мерењата На Перницата се спојуваат одвнатре *перниците вклучуваат *Направени* Хипоалергично Надолу Алтернативно Вметнување Полифил *препорачано Суво Чистење *Содржина На Ткаенина : 86% Памук/14% Полиестер *Шема : Шарени Луксузни и Рачно Изработени, компатибилни со Многу Стилови На Дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата