.

.

Веацаер женска туника врвен квадратен врат надуен ракав кошула Секојдневен есенски дуксер С-2ХЛ

Веацаер женска туника врвен квадратен врат надуен ракав кошула Секојдневен есенски дуксер С-2ХЛ

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата женска туника блуза со квадратни кошули со ракави со меурчиња на вратот, супер удобен и лесен материјал за да се чувствувате добро во текот на целиот ден, ткаенина за џемпер со пространо истегнување и дишење за да бидете топли и удобни. Модерен пуловер со квадратен врат, надуен ракав, основна цврста боја, лабаво вклопување, лабава кошула, лесен дуксер за да се истакнете во овааumn и зима. Секојдневен лабав стил, погоден за секојдневни активности, излегување, секојдневна облека, бизнис, одмор, патување, дали секоја модерна жена или девојка мора да го туника врвот. Совршен за спарување со кардиган или дури и јакна од костум, овој женски едноставен врв со долги ракави е моден предмет за спарување со хулахопки, слаби фармерки, здолништа или шорцеви. Кошула со подуени ракави со квадратен врат,лабав врв. Стилски квадратен пуловер на вратот, основна маичка со долги ракави. Блузи со подуени ракави, лабави кошули, лесни дуксери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата