.

.

Мат 1 диа. Двојна Завеса Прачка-Злато

Мат 1 диа. Двојна Завеса Прачка-Злато

DEN 703.84

Количината на стоката
Това е достапна

Акцент на вашиот прозорец третмани со нашите нови 1 " дијаметар завеса прачка. Висококвалитетните, телескопски челични столбови и финалињата од смола даваат безвременски изглед на вашиот домашен декор. Суптилниот дизајн им овозможува на вашите драперии да бидат во центарот на вниманието. Вклучува две телескопски челични столбови од 120-170 инчи 4 загради и 2 финалиња. Завршно Мерење : 1-1/8" W x 1-1/2" H x 1-1/2" D. Проекција : предна прачка до ѕид 6,75 инчи задна прачка до ѕид 3,75 инчи. Дијаметар прачка : 1 инч.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата