.

.

Женски Врвови Спортско Предно Затворање Екстра-Еластична Чипка За Дишење Градник Црн 75С

Женски Врвови Спортско Предно Затворање Екстра-Еластична Чипка За Дишење Градник Црн 75С

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

ЕЛФИНДЕА Женски Врвови Спортски Пред Затворање Екстра-Еластична Дишечка Тантела Градник Црна 75csize табела : Големина : 75 B Горна биста : 73-75cm/28.74-29.53" Долна биста : 63-65cm/24.80-25.59" Половината : BSize : 75 C Горна биста : 75.5-77.5 cm/29.72-30.51" ДОЛНА БИСТА : 63-65см/24.80-25.59" половината : csize : 80Б ГОРНА БИСТА : 77-79см/30.31-31.10" долна Биста : 67-69см/26.37-27.17" половината : BSize : 80с ГОРНА Биста : 79.5-81.5 см/31.30-32.09" долна БИСТА БИСТА : 67-69см/26,37-27,17" Половината : csize : 85б Горна БИСТА : 83-85см/32,68-33,46" долна биста : 73-75см/28,74-29,53" половината : Bsize : 85с горна БИСТА : 85,5-87,5 см/33,66-34,45" долна биста : 73-75СМ/28,74-29,53" Половината : Csize : 90б горна Биста : 86-88см/33,86-34,65" долна биста : 76-78см/29,92-30,71" половината : bsize : 90с Горна биста : 88,5-90,5 см/34,84-35,63" долна биста : 76-78СМ/29,92-30,71" Половината : Ги Намалува страничните гради со централизирање На 75с. женските врвови материјал : полиестер. Повод : Женските Врвови Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Женските Врвови Се Изработени Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина И Не Се Лесни За Бледнеење. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Женските Врвови Се Неопходни За Жените 2023 Година. Совршен Подарок : Овие Женски Врвови Се Толку Совршени. Можете Сами Да Го Носите Или Да Ги Подарите Овие Женски Врвови На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Женски Врвови.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата