.

.

16-3-Парче Дрво Длето Во Собата

16-3-Парче Дрво Длето Во Собата

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Комплет длето од дрво, Стандардна Алатка (Додаток Потребен за Врзување), Број На Парчиња 3, Големини Вклучени 1/2, 3/4, 1 Инчи., 1-Парче Дизајн, Материјал Стврднат Челик, Должина 9 Во., Карактеристики Црна Оксидна Завршница Способен За Метар : Стандардна Алатка (Додаток Потребен За Врзување)Вклучени Големини : 1/2, 3/4, 1"Карактеристики : Дизајн На Парчиња Со Црн Оксид : Дизајн На 1 Парче : Должина На Дрвена Длето : 9" Број На Парчиња : 3 материјал : Стврднат Челичен Предмет Тип : Комплет Длето Од Дрво. Бренд : СТЕНЛИ. Производителот Дел Број : 16-300. Карактеристики : Завршна Обработка На Црн Оксид.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата