.

.

Ведолај Поштенски Дуксери За Жени Дуксери За Жени Преголеми Дуксери Обични Дуксери Со Пуловер Паѓаат Модна Облека, Розова Л

Ведолај Поштенски Дуксери За Жени Дуксери За Жени Преголеми Дуксери Обични Дуксери Со Пуловер Паѓаат Модна Облека, Розова Л

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Дуксери Карирани Крпеница Врвови Со Долги Ракави Блок Во Боја Лесен Секојдневен Пуловер Врв Со Ракави Сезона : Aut, Зима. Пол : Жени. Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт. Материјал : Мешавина Од Памук. Тип На Шема : Крпеница. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Јака : Дуксер. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Што добивате : 1xwomen Блуза Големина : Изберете ја вашата нормална големина,видете детали во богат опис. Дизајн : Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Еднобојна/Ревер/Јака Со Врвка/Дуксер Со Половина Патент/Џебови Од Кенгур/Паднато Рамо/Ребрести Раб И Манжетни/Лабав Стил/Секојдневни Врвови За Жени/Дуксери за Жени. Натпревар : Овој Секојдневен Пуловер Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба.Шик Држач За Јака Со Прилагодлива Врвка За Влечење Може Подобро Да Го Загрее Вратот.Дизајнот Со Патент Со Висококвалитетен Патент Комплетира Помодерен Изглед.Уште Повеќе, Основната Еднобојна Боја Одговара На Сѐ и Никогаш не Излегува од Мода. Прилика : Погоден За трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Миење : Миење Раце / Хемиско чистење / Не Белење / Суво Рамно / не пеглајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата