.

.

Трегрен Дете Бебе Девојче Момче Џемпер Топол Плетен Есенски Зимски Пуловер Врвови Облека

Трегрен Дете Бебе Девојче Момче Џемпер Топол Плетен Есенски Зимски Пуловер Врвови Облека

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Мало Бебе Fall Зимски Џемпери, Деца Долги Ракави Плетени Цврсти Дебели Пуловер Облека . Големина(см)tttttt t. 9-12 Месеци t Size : t80t Length : t33t Bust : t40. 12-18 Месеци t Size : t90t Length : t36t Bust : t42. 18-24 Месеци t Size : t100tlengh : t39t Bust : t44. 2-3 годиниt Големина : t110t Length : t42t Bust : t46. 3-4 годиниt Големина : t120tlengh : t45t Bust : t48. 4-5 годиниt Големина : t130tlengh : t48t Bust : t50. Големина (инч) ttttt t t. 9-12 Месеци t Големина : t80t Length : t12, 99 t Bust : t15, 75 . 12-18 Месеци t Size : t90tlengh : t14. 17 t Bust : t16. 54 . 18-24 Месеци t Size : t100t Length : t15. 35 t Bust : t17. 32 . 2-3 годиниt Големина : t110t Length : t16, 54 t Bust : t18. 11 . 3-4 годиниt Големина : t120t Length : t17, 72 t Bust : t18, 90 . 4-5 годиниt Големина : t130t Length : t18, 90 t Bust : t19, 69 . Спецификација : . Стил : секојдневен. Материјал : волна. Боја : розова/зелена/бела/жолта. Возраст : 9-12 месеци,12-18 месеци,18-24 месеци,2-3 години,3-4 години, 4-5 години. Должина на ракавот : долг ракав. Стил На шема : цврст. Содржина На Пакетот. 1*Џемпер. Повлечете го затворањето. МАТЕРИЈАЛ : бебе момчиња кабел плете пуловер џемпер е направен од плетење волна. Ткаенина што апсорбира пот. Супер мека. Бебешки цврст секојдневен основен џемпер е удобен и дише за носење. Нема да ја повреди нежната кожа на бебето. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : Класичен дизајн со цврста боја, долги ракави и вратот на екипажот. Тоа го прави бебето шармантно и симпатично. детски топол дуксер блузи со долги ракави/дебел мек пуловер на екипажот на новороденчиња/дебел џемпер со цврст врат на екипажот. ГОЛЕМИНА : 80 : 9-12 Месеци/ 90 : 12-18 Месеци / 100 : 18-24 Месеци/ 110 : 2-3 Години/ 120 : 3-4 Години/ 130 : 4-5 години. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. ПРИЛИКИ : плетениот џемпер за бебиња е погоден За Божиќ, забава, фотографија, внатрешен, надворешен, одмор, секојдневно носење итн.Детски топол дуксер со долги ракави/џемпер со плетен пуловер за бебиња за бебиња. Удобен Материјал : Изработен од висококвалитетна волна.Супер мек и удобен за носење сам.Нема да ја повреди нежната кожа на децата. Дизајн : екипажот-вратот повлечете ги џемперите.Класичен дизајн со цврста боја,модерен ракав за лилјаци долги ракави, должина до исечен врв на папокот. Повод : Погоден За Божиќ,забава,фотографија,внатрешен,надворешен,одмор,секојдневно носење итн.Стилски џемпер за носење мали деца со фармерки и патики. Повеќекратна Големина : можеме да обезбедиме големини за бебиња на возраст : 9-12 месеци,12-18 месеци,18-24 месеци,2-3 години,3-4 години, 4-5 години. Што Добивате : 1*Џемпер.За вашето задоволително купување,проверете ја табелата со големини пред да го купите предметот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата