.

.

Дикасер Пролет Цвет Декор Ќебиња Со Перница Покрие Мека Топла Пријатна Лесни Декоративни Ќебиња За Дома Кауч, Кревет И Троседот

Дикасер Пролет Цвет Декор Ќебиња Со Перница Покрие Мека Топла Пријатна Лесни Декоративни Ќебиња За Дома Кауч, Кревет И Троседот

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Фланелен. Големина : . 80 х 120см. 100 х 150см. 130 х 150см. 150 х 200см. Подарок : Навлака за Перница (без јадро на перницата). 1.Фланелната ткаенина од руно што ја избираме првично е направена од 100% Полиестер Од Микрофибер и четкана за да создаде супер мекост од двете страни, фрлањето е дизајнирано да биде цврсто, но елегантно. Помеки и Потопли од вообичаените ќебиња. Во исто време, материјалот Е Избледен и Отпорен на Собирање, не е лесен за пролевање. 2.Уживајте во времето за одмор Со Фланелни Ќебиња од Руно додека гледате ТВ серии на каучот, особено во студените ноќи-како совршен придружник додека имате удобна дремка во работата со нашето супер пријатно ќебе. Задолжително за кампување или пикник во влажно време додека уживате во среќните часови. 3.It дали машината може да се пере и суши за лесна нега. Без намалување, без избледување на бојата и Без разоткривање по миењето. Фланелни Ќебиња. Супер Меки Ќебиња. Совршено за секаде.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата