.

.

Симплмасигени Женски Резервоар Врвот Елек Клиренс Летен Резервоар Врвот За Жени Секси О Вратот Елек Без Ракави Лето Трендовски Тенок Слаб Пуловер Туника Маици

Симплмасигени Женски Резервоар Врвот Елек Клиренс Летен Резервоар Врвот За Жени Секси О Вратот Елек Без Ракави Лето Трендовски

DEN 223.36

Количината на стоката
Това е достапна

Резервоарот Врвот За Жени Секси О Вратот Без Ракави Елек Лето Трендовски Тенок Слаби Пуловер Туника Маици Карактеристика : 1. Модни женски врвови.Дизајнот на в-вратот ве прави попривлечни.3. Високо квалитетно производство.4. Постојат модерни кратки sleeves.5.It многу мода и ве прават толку убавина.Материјал : 95% полиестер 5% еластанеокација : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето, aut ?Материјал На Резервоарот : 80%Памук+20% Полиестер ,Мек Удобен, Висококвалитетен Бутик,Изработен од мала тежина, мека поли памучна ткаенина која нежно се обвиткува околу вашата фигура. ?Женски резервоари за вежбање, модни ками кошули за жени, резервоари за жени работна канцеларија, жени цела сезона против вратот на вратот, блузи без ракави за жени, резервоари за жени лето, црна/вино/сина/кајсија/леопард детали резервоарот врвот блуза. ?Одлично е да се совпадне со сите видови дно како што се шорцеви,здолништа,панталони,нозе,фармерки за стилски изглед.Подобро со кардиган,јакна,блејзер за шик изглед. ?Овој резервоар ками кроп топ е погоден за одмор, клуб, забава, дом, секојдневен, дневен,плажа, одмор и други прилики. Тоа е секси врв за излегување во текот на летото и може да се користи како бралет во зима.Добро за сите сезони. ?Измијте во ладна вода/не користете белило/Поставете рамно за да се исуши. Ве молиме измијте ја темната облека и светлите бои одделно за да избегнете боење.Ве молиме, мора да ја измерите Вашата Големина и да се повикате На Нашата Табела Со Големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата