.

.

Мијалник Дезодоранси Лансирање Цевковод Додатоци Кујна Црево Цедалка Одвод Цевка

Мијалник Дезодоранси Лансирање Цевковод Додатоци Кујна Црево Цедалка Одвод Цевка

DEN 4608.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : *Еластичен Материјал : нашите производи се изработени од мек материјал со добра еластичност. Не е лесно да се стапне и може да се врати во првобитната состојба дури и ако е смачкана.* Произволно Свиткување : може да се свитка произволно според вистинската ситуација на инсталација за да се реши проблемот што просторот е тесен и не може да се инсталира.* Одличен Дизајн На Дренажа : дизајн Со Голем дијаметар, може да испушти голем проток на вода, не е лесно да се акумулира вода.*Добра Херметичност : има доволно простор за користење На Лактите Во Форма На Буквата У за да се формира заптивка за вода на цевководот, која делува како трета бариера за мирис, што е попогодно за попречување на мирисите.*Лесна Инсталација : лесно може да се заврши според упатствата за инсталација, погодни за инсталација во хотели, апартмани, домови и други средини.Спецификација : Материјал : Абсколор : Содржина На Бело Пакување : 1*Дезодоранс Канализација Одвод Пипенота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Мијалник Дезодоранси Лансирање Цевковод Додатоци Кујна Црево Цедилка Одвод Цевка. Напредна технологија на производство, висока сигурност и високи перформанси. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата